Home  /   Adopce

Adopce
adopce_2

Všechny pejsky a kočičky k adopci najdete v záložkách "Psi k adopci" a "Kočky k adopci". Pokud vám některé ze zvířat padlo do oka a máte zájem o jeho osvojení, neváhejte se na nás obrátit. Příslušný kontakt najdete u každého ze zvířat, nebo v záložce "Kontakty".

PODMÍNKY OSVOJENÍ:

  • Zvíře si může osvojit pouze plnoletá osoba starší 18 let, která se prokáže občanským průkazem.
  • Převzetí je možné pouze v našem útulku po předchozí dohodě, zájemce by si měl donést vlastní obojek či postroj a vodítko, popřípadě přepravku (kočku je možné vydat pouze do vlastní přepravky).
  • Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Výše poplatku je u každého zvířete individuální, viz ceník.
  • Dospělá zvířata vydáváme zpravidla kastrovaná, či s podmínkou kastrace. PSI ANI KOČKY NEJSOU URČENI K DALŠÍ REPRODUKCI.
  • Psy v žádném případě nevydáváme k držení na řetězu či pouze v kotci! Kočky pouze k venkovnímu pobytu bez přístupu do domu nevydáváme!

Každý pes od nás odchází očkovaný, odčervený, odblešený a čipovaný, zpravidla také kastrovaný, nebo s povinnou kastrací. Kočky odcházejí vždy odčervené, odblešené, očkované a kastrované, u koťat s podmínkou kastrace.

Většina našich zvířat za sebou má zanedbání, pobyt na ulici či týrání. Prioritou při hledání domova je pro nás proto jistota, že už se po zbytek života budou mít skvěle.