Psi k adopci

SLOPER

Starší pejsek plný energie hledá domov

Stav: V útulku
Evidenční číslo: 1333
V útulku od: 27.09.2023 (245 dní)
 
Pohlaví: Samec
Plemeno: kříženec labradora a bulla
Hmotnost: 27kg
Barva: černá
Narozen: cca 2015
Kastrace: Ano

Sloper je pes, který se odchytával na ulici v dost dramatických podmínkách. Chudák byl vysílený a vyděšený.

Po příjmu do útulku nejdřív hodně odpočíval a nevěděl, co má od ošetřovatelů čekat. Po pár týdnech se stal miláčkem útulku, ale někteří cizí lidé se mu pořád nelíbí a dokáže na ně vycenit zoubky. Prostě si lidi vybírá, má dobrý vkus a svoji hlavu. Stačí ale pár piškotů, aby pochopil, že jste jeho kamarádi.

Váží zhruba 25 kg, je to černý asi 9letý kříženec. Pořád je však plný sil. Jenže starší pejsci při síle hledají domov nejhůře. ☹ Mladí lidé často starší pejsky nechtějí. Starší lidé by kolikrát parťáka v letech uvítali, ale takhle aktivnímu pejskovi zase úplně nestačí.

Velmi rád hrabe díry v zemi, čuchá a honí myšky. Umí základní povely, jako sedni a dej pac. Na vodítku chodí hezky. Když má radost, tak malinko táhne dopředu. K dětem ho však raději nedoporučujeme. S novým člověkem se potřebuje určitě nejdřív seznámit. S ostatními psy vychází dobře.

Je v útulku už víc jak třičtvrtě roku. Ostatní psi odcházejí, přicházejí a na Slopera se nikdo ani nekoukne. Moc by si zasloužil nový domov!

Sloper je zdravý, v dobré kondici, je už kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, do adopce odejde na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči.

Zájemce prosíme o zavolání na tel: 736 769 601 nebo o vyplnění adopčního dotazníku: https://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6 

← zpět