Aktuality

S radostí dnes otevíráme NOVÉ prostory v útulku. Na počátku byla potřeba vybudovat třetí karanténu pro psy, kteří jsou v rekonvalescenci a vytvořit sklad na krmivo. Prostory na to byly a tak jsme začali hledat finanční prostředky.

Naše dobrovolnice Jana Pěkná požádala Nadační fond Pes v nouzi o finanční příspěvek na úhradu materiálu přičemž jsme se rozhodli, že to zvládneme sami a svépomocí vybudujeme. Děkujeme tedy Nadačnímu fondu Pes v nouzi za finanční dar 28.116 Kč , který umožnil vznik nového skladu a karantény 3.

Dnes máme hotovo a moc děkujeme všem, kteří se podíleli a všem, kteří pomáhali s vyklízením a nošením materiálu v průběhu prací.

Pokud se Vám líbí naše činnost a rádi byste se stali její součástí stále hledáme dobré ANDĚLY AniDef z.s. Připojit se k nám můžete jako pravidelný dárce. Dar ve výši 200 Kč měsíčně pomůže naplnit bříško či uzdravit nemocného svěřence. Pokud se chcete stát dobrým ANDĚLEM AniDef. z.s. zadejte si trvalý příkaz na náš transparentní účet: č. 2401251539/2010 a jako variabilní symbol uveďte 500 nebo do poznámky napište „anděl“, více info zde.

DĚKUJEME!

← zpět