Aktuality

Pes opuštěný svým majitelem v nějtěžší chvíli svého života - na klinice po vážném úraze, kdy se zbytkem sil snažil svého pána přivítat a přesvědčit ho, aby s ním zůstal... Haus měl tržné rány na packách a na hlavě, zřejmě po srážce s autem.

Hause se nám podařilo umístit do dočasné péče, kde se mu rány krásně hojí, jen na přední noze má ránu stále rozšklebenou, ale už stačí převazování 2x denně. V dočasné péči nemůže zůstat! Hledá trvalý domov !!!

Haus je trochu plachý pejsek střední velikosti, asi tříletý. Je opatrný a velmi vnímavý. Na ženy reaguje lépe, rychleji jim důvěřuje, z můžů má trochu strach, vrčí na ně, ale nekousne, spíše se někam schová. Můžeme se jen domnívat, co má chudák za sebou... Haus je zvyklý na kočky, se psy nekonfliktní, vhodný i k dětem. Hledáme pro něj podobně citlivého majitele,s kým si Hau bude rozumět, ideálně s domkem se zahrádkou, Haus miluje vyvalování na trávě. Spát chce u nohou svého majitele nebo i v posteli. Haus (Ben) hravě zvládá procházky, drží se u svého pána, umí chodit na volno a přijde na zavolání.

NAŠEL SVŮJ DOMOV!

← zpět