Aktuality

Neptun je nádherně stavěný zhruba šestietý německý ovčák. Byl k nám přivezen městskou policií z Terezína. Bohužel ani po měsící se nepodařilo s ním navázat bližší kontakt, je agresivní, nechce k sobě nikoho pustit, zatím s ním manipulujeme pouze na odchytové tyči. Byl pravděpodobně zvyklý na jednoho majiele, určitě je to chytrý pes. Najde se zkušený člověk, který by Neptuna zachránil a nabídl mu domov se svou zahradou místo útulkového kotce?

Neptun udělal malinké pokroky - pokud se to tak dá nazvat - občas se i dokáže tvářit, že nás nechce sežrat a umí chytat piškot ze vzduchu. Věříme, že na zkušeného majitele by si zvykl. Bohužel ženy moc nerespektuje, zatím se k němu do kotce nedá pořádně vejít..

Málokdy jsme svědkem tak neuvěřitelně šťastných konců. NEPTUN alias Ronnie, který u nás strávil 2 měsíce s vidinou dožití v útulku, jelikož chtěl všechny sežrat a v podstatě se nedostal ven z kotce, se vrátil ke svému majiteli! Toho by nikdy nenapadlo, že se jeho pes dostal tak daleko od domova, jeho přítelkyně náhodou zahlédla Neptuna na internetu. Tedy má smysl inzerovat a sdílet i zdánlivě neumistitelné pejsky! Majitel neměl možnost psa převézt, tak jsme samozřejmě neváhali a vlastními silami Neptuna dopravili zpět domů, kde se shledal se svými majiteli od kterých se nechá laskavě hladit, chodí s nimi na procházky do lesa a hlídá kuchyň.

← zpět