Aktuality

Na zlepšení nálady v dnešním smutném dni si připomeňme oslavu prvnímu výročí našeho spolku AniDef a sraz adoptovaných pejsků.

Lilo, lilo a lilo jako z konve a přesto dorazilo až 50 našich bývalých svěřenců se svými majiteli. Pejsci velcí, malí různobarevní, klidní i štěkající, adoptovaní nedávno i před více lety, pejsci sami neveřili, že jich je tu tolik na jednom místě.

Hvězdou odpoledne byla ovčanda Roxi - kterou jsme zachránilii hrobníkovi z lopaty, kde ovšem byla tak 2 měsíce, než se uráčila slézt:-) s pomocí obrovských finančích nákladů, úsilí mnoha veterinářů, pak dočaskářů a nakonec nových majitelů. Všem nám předvedla, co to znamená chuť do života!

K dobré náladě přispěla kapela Yarda Helešic & Anetka & Martin, techniku propůjčila Pink-Panther & Quix, kterým moc děkujeme! Veganské občerstvení jsme zajistili vlastními silami, tak snad Vám chutnalo.

Návštěvníci měli možnost se zapojit do tomboly nebo pořídit něco hezkého v našem dobročinném obchůdku. Všem jsme představili i pár pejsků, kteří na své domovy teprve čekají.

Byla výborná atmosféra a moc jsme si to s vámi užili. Děkujeme všem, kdo dorazili! Prostě sešlost jak má být, nádherný zážitek. V takových chvílích opravdu vidíme, že naše práce má smysl! Příště se na vás těšíme v hojnějším počtu.

Děkujeme!

← zpět