Aktuality

Minulou neděli jsme mnohé z vás přivítali na našem jarmarku.

Děkujeme všem, kdo dorazil, bylo to úžasně strávené odpoledne, které nás opět nabilo energií a dodalo sil do další práce!

Chtěli bychom aspoň ve zkratce poděkovat všem, díky nimž byl ten den nezapomenutelný: o hudební vystoupení se postarali Petr Kolář a kytarista Ondřej Pátek, Jan Hönyg a zpěváci z jeho třídy, skupina HomolaBand ZUŠ F.L.Gassmanna-Most pod vedením Davida Homoly, ukázku dogdancingu předvedla psí škola Dog Universal a její svěřenci.

Technické zázemí nám zapůjčila firma BMM-Art s.r.o. Občerstvení pro všechny zajistili kromě našich dobrovolníků i jejich maminky a babičky.

Děkujeme všem firmám i jednotlivcům, kteří věnovali oblečení na jarmark a předměty do tomboly.

Výtěžek z celé akce byl po odečtení nákladů nádherných 47 340,- Kč. To je úžasný výsledek, za který vděčíme především Vám, našim věrným návštěvníkům.

V neposlední řadě patří obrovský dík všem dobrovolníkům v růžových tričkách AniDef, kteří se postarali o občerstvení, tombolu, jarmark, personální obsazení stánků, vítání i provázení návštěvníků po útulku, dětský koutek i soutěže a obecně hladký průběh celé akce.

Jste zlatí všichni!

← zpět