Aktuality

Nevíme, jak je to možné, ale máme pocit, že většina úrazů se stává zvířatům v noci nebo o víkendu, nebo jen do AniDefu všichni volají v době, kdy je potřeba vyhledat pohotovost?

Další z mnoha pohotovostních příjmů - těžce zraněný kocourek, tahal za sebou nohy, byl apatický. Vyvstala opět obligátní otázka - ZACHRÁNIT NEBO UTRATIT? Jako vždy pokud je aspoň nějaká šance, volíme život a záchranu.


Kocourek měl na několikrát zlomenou zadní nohu, vykloubenou druhou nohu, musel trpět velkými bolestmi. Operace trvala 3,5 hodiny, veterináři mu všechno sešroubovali a teď je to na něm, aby se dal do pořádku. Snaží se jíst a pít, evidentně má chuť žít.

Kocourek dostal jméno Blešík, jeho záchrana je velmi nákladná, jen samotná operace stála 27 000,- Kč.  Děkujeme, že pomáháte s námi. Díky Vaší podpoře budeme moci příště dalšímu zraněnému zvířeti pomoci ve chvíli, kdy ho všichni ostatní odmítnou...

Blešík v tuhle chvíli nevyžaduje žádnou zláštní péči, může být i u někoho, kdo je přes den v práci, potřebuje hlavně klidový režim, mazlení a lásku, aby se mu noha dobře hojila. 

K nám přišel s komplikovanou zlomeninou nohy a pánve, ale díky úžasné práci veterinářů a důsledné péči naší dočaskářky se zcela uzdravil a normálně chodí. Blešík je povahově dokonalý mazel. Je to ten typ kocourka, který se stane vaším životním parťákem a denně vám bude dávat najevo svojí vděčnost a lásku. Doporučujeme ho spíše jako jedináčka, jiné kocourky prohání. S aktivní kočičkou by se pravděpodobně snesl. 

BLEŠÍK NAŠEL SVŮJ NOVÝ DOMOV!

BLEŠÍK

Mladý, nádherný kocourek

Více informací
← zpět