Aktuality

Kimmy je aktivní veselá fenka, menší kříženka boxera váží jen 20 kg. Prožila si za svůj život už dost a teď hledá konečně domov plný lásky a pochopení.

Má stále hodně energie na rozdávání a bude parťákem pro někoho, kdo má raději procházky než válení na gauči. Zároveň pak umí v klidu odpočívat, čekat, až přijdete z práce, je velmi čistotná a zvyklá na život v bytě, kde nic neničí ani neštěká. Je jí 6-7 let.

Dostala se k nám před rokem a půl ve vysokém stadiu březosti a porodila 12 štěňat. Mimina ji vyloženě vysála, zhubla na kost, pomáhali jsme ji příkrmy, jinak by to asi nepřežila. Nakonec všechno zvládla, štěňata našla domov a Kimmy také.

Bohužel její štěstí trvalo jen rok, teď se nám najednou vrátila z adopce s informací, že vyjíždí na psy a občas i na lidi. V útulku se takto neprojevovala ani před adopcí, ani teď po roce, kdy opět vítá všechny návštěvy a do smečky psů zapadla bez problému. Je možné, že v domově se opravdu chovala jinak a bránila si své členy rodiny, ale rozhodně se umí chovat vzorně, jde tedy jen o správný přístup a výchovu. Zaslouží si najít ten nejúžasnější domov, dokáže dát člověku hodně radosti a pozitivní energie i přes všechno, čím si prošla. Ráda si hraje, chodí na procházky, mazlí se, je velmi kontaktní a své lidi miluje. 

V SRPNU 2020 NAŠLA SVŮJ DOMOV!

KIMMY

Vrácena po roce z adopce

Více informací
← zpět