Aktuality

5.4.2024
Jeho velký den byl malém tím posledním 
Floyd měl po karanténě, a tak mohl začít hledat domov. Natočili jsme mu několik záběrů, aby ho lidé mohli aspoň z části poznat tak, jak jsme ho poznali my. On je to totiž naprosto úžasný pejsek, který má za sebou dost mizerný život. 
Ztratil pečujícího pána, a nakonec i psího kamaráda, který mu dělal jedinou společnost. Zůstal úplně sám. Ztratil chuť žít.
Dostal se k nám a my tak moc chtěli jeho život otočit a ukázat mu domov, lásku, rodinu. Ve chvíli, kdy jeho video sbíralo stovky lajků, on na sále bojoval o život. 
Moc jsme doufali, že jsme v něm zaseli semínko naděje a lásky, pro které bude bojovat. A vypadá to, že jsme to společně dokázali. A dokázal to hlavně Floyd! Na sále bojoval, nevzdal to.
Víme, že tam nahoře máš nejlepšího kamaráda, kterého jsme nestihli zachránit. Ale ještě není čas, abyste se zase shledali. Ještě poznej lásku tady, ať mu pak máš co vyprávět.

10.4.2024

Adopcí týdne je FLOYD. Dlouho nám žádný pes nepřinesl tolik různých emocí, takovou houpačku nálad nahoru a dolů. Nejdřív příjem - smutek, vztek, další odložený pes na stará kolena přijatý od majitele. Na druhou stranu naděje na lepší život, jeho parťák tolik štěstí neměl a byl utracen, protože přestal chodit. Floyd byl nejdřív v útulku zmatený, ale brzy si začal užívat veškerou pozornost, co jsme mu věnovali. Ukázal se být úplně zlatým, super hodným psem.
Po karanténě jsme mu udělali krásný příspěvek, natočili video,které ve vás všech vyvolalo vlnu emocí. Jenže ještě ten večer přišel šok, kdy jsme přišli k Floydovi a on ležel v kotci na boku a těžce dýchal. Okamžitě jsme vyrazili na veterinu! Najednou Floyd bojoval o život, praskl mu obrovský nádor v břiše, báli jsme se, že to nezvládne. Ale on překvapil, zabojoval!  Moc děkujeme za okamžitou reakci a úžasnou péči, kteří Floyda zachránili. 
Z hospitalizace jel zpět do útulku a doufali jsme, že najde rychle domov. Byl pro nás jako takový malý velký zázrak. A naše přání bylo vyslyšeno! Přijela si pro něj rodina, kterou dobře známé, kdysi od nás měli pejska, k tomu podmínky ideální - barák, bez schodů, spaní uvnitř, ale především - moře lásky, péče a pozornosti!

Máme už zprávy z domova, že Floyd ihned pochopil, že musí svoji šanci využít! Asistuje své rodině u všeho, u sekání trávy, u vaření, u sezení na terase. Ani mu nevadí, že má ještě na sobě pooperační límec, on je jednoduše šťastný.

22.4.2024

Floyd umírá. 

Moc jsme doufali, že má více času. Rodinu si užil necelé 2 týdny. Je to strašné. Ale jsme vděční i za těch 10 dnů plných lásky. 

Celý život čekal a během těch dlouhých let čekání ztrácel ty, kteří mu dělali společnost. 

Floyde, nikdy nezapomeneme. 
 

FLOYD

akutně hledá domov! starší ovčák

Více informací
← zpět