Aktuality

8.12.2022


Před měsícem jsem umřel… skoro… jsem starý a zesláblý, mám špatné krevní výsledky.
Ale našel se člověk, kdo řekl, že mi pomůže, že ještě není můj čas, že ze mě může být ještě krásný kocour. Ono se vlastně těch lidí našlo víc. Mám v tom trochu zmatek, nějaké ruce mě zvedly ze země, další ruce mě týden ošetřovaly na veterině a další ruce se o mě starají v útulku. Všichni se hrozně snaží.
Od té doby spolu bojujeme, už skoro měsíc. Jsem trochu jak na houpačce, někdy je mi líp, někdy hůř, ale dnes jsem už tetu při podávání léků škrábnul, tak se usmála (teda nejdřív vyjekla a ucukla rukou). Ale pak se usmála a řekla, že je vidět, že je mi líp. Akorát už bych potřeboval víc místa na pohyb. Tady mě drží v kleci, protože mám prý podezření na FIP a nemohu k jiným kočičkám. Najde se mezi Vámi někdo, kdo si chce vzít domů staršího kocoura, dát mu naději, aspoň na Vánoce..? Akorát nesmíte mít doma jiné kočičky a musíte mi podávat léky a být ochotný mě odvézt na veterinu, když budu potřebovat.. nic víc, nic míň.
Volejte 736 769 601 . Váš BOHOUŠ 


 

28.2.2023


BOUHOUŠEK MÁ 48 HODIN NA TO NAJÍT DOMOV, JINAK ZEMŘE 
48, 47, 46, 45, 44.....
Lekli jste se? Zbláznili jsme se? 
Ano blázníme! Jsme šílení! Žalem, protože on v útulku není rád. Strachy, že jediné, co hezkého pozná bude útulkový box.  On potřebuje DOMOV a LÁSKU. Bez toho věříme, že opravdu brzy zemře. 
Denně mu pícháme inzulín. Je statečný. Už bojoval s mnoha zdravotními neduhy. Jenže on nemá moc pro co žít. Prázdno!
Vydíráme? Hrajeme na city? Ano, vlastně jo a klidně! Pro DOMOV pro Bohouška COKOLIV!
PROSÍM POMOZTE! Zoufalství nás pohlcuje.  Furt na něj myslíme. 
75 % lidí v ČR je na sociálních sítích, to znamená, že 8 milionů lidí je tady. Halooooo, jeden domov pro Bohouška. Moc prosíme! [?]
Samozřejmě, že Bohouška nezabijeme ani neuspíme do 48 hodin. Ale víme, že tomu kocourkovi není fajn. A psychika má obrovský dopad na zdraví. Bohoušek je vyléčený FIPkař a má cukrovku. To není málo.  Když přičteme stres, stesk a mizivou chuť žít, tak z toho může být pěkný průšvih.
Víme, že prosíme často. Ale dnes mnohem víc než kdykoliv jindy. 
SDÍLEJME VŠICHNI A POJĎME DOSTAT BOUHOUŠKA DOMŮ! Bouhouškův čas běží. Ťik, ťak...
Bohoušek má nasazenou dietu pro diabetiky, tak hledá domov buď bez jiných koček, nebo s možností oddělení krmení případně s kočkami na stejné dietě.
Pro vice informací volejte na 736 769 601.
https://anidef.cz/adopce/k-adopci/kocky-k-adopci/3576-bohous

 


 

BOHOUŠ

starý kocour cukrovkář hledá akutně domov!

Více informací
← zpět