Aktuality

19.07.2020 již od 13.00 hod pro Vás Anidef z.s. a Malá Paříž z.s. pořádají akci

"VELKÁ MALÁ PAŘÍŽ".

Jedenkrát do roka společně oživíme celou Zámeckou zahradu! 

Od 13.00 se můžete těšit na zpěvačky Annette Kolkovou a Christinu Allaniiazovou, Indiánskou show s koněm, Cow Girls z Ranch Saint Anthony, Dog Dancing, bohatou tombolu, stánek Anidef a vegie ochutnávky, stánek s domácími limonádami, dortíky a kávou, dětský koutek s Karkulkou a skákací hrad a nesmí chybět ani fotokoutek :)

Jelikož jsme pořadatelé nebude na akci samozřejmě chybět spousta psí zábavy v podobě ForPes zábavné soutěže pro psy a páníčky, Párty Tlapky (a jejich bazének s balónky, psí šampaňské, hlavolami a jiné), Psichologie nabídne poradenství ohledně správné výchovy pejsků, bude zde pro Vás veterinární poradna a informace o První pomoci pro psa! 

Ve 14.30 vystoupí v Altánu u Zahradního domu Anděl útulku Anidef, sám Petr Kolář! A my tímto děkujeme Petrovi za jeho neustálou podporu a těšíme se na něj i na všechny návštěvníky!

Na několika místech Zámecké zahrady se můžete setkat s dalším bohatým programem. U opiček bude Divadlo Studna s hrama a přestaveníma pro děti a rodiče. V Apollonově altánu TOKHI a jeho škola bubnování. V Labutím altánu proběhne autorské čtění a na schodech u muzea bude kreativní výtvarný workshop s Radkou Müllerovou. V altánu u Zahradního domu bude v průběhu celého dne hudební program. V Zámecké zahradě se představí sportovní oddíly a návštěvníci si budou moci všechny sporty vyzkoušet!

Možnost jízdy na koních i v kočáru a další aktivity!!!

Toto celé za podpory Decathlon Teplice, Severočeské vodovody a kanalizace a.s. a za laskavé finanční podpory Statutárního města Teplice.

Takže sami vidíte, bude to nabitá akce, kterou si nemůžete nechat ujít!

Celá akce se uskutečňuje na podporu a propagaci našeho útulku Anidef! Více informací a aktualit sledujte na FB události zde.

← zpět