Aktuality

Vánoce jsou svátky klidu, lásky a vzájemné pomoci

S Vaší podporou jsou Vánoce v AniDef skoro po celý rok. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nás podporují materiálně, fyzicky, psychicky či finančně. Čím víc nás je, tím víc můžeme pomáhat.

I přesto jak je závěr letošního roku náročný a velká spousta energie a úsilí nakonec padla vniveč, když nám některé akce a prodeje se stánkem zrušila vládní opatření, tak my bychom Vás chtěli pozvat na Vánoce v našem útulku AniDef. Vánoce jsou totiž o lásce, pomoci, vzájemné radosti a klidu. Rádi bychom Vás pozvali na příjemné klidné odpoledne v doprovodu hudby. Setkat se s Vámi se všemi, kteří sledujete naší práci a fandíte všem zvířecím svěřencům útulku AniDef. Proto pojďme všem zvířátkům v útulku udělat Vánoce a přinést do útulku vánoční náladu. Vánoční odpoledne proběhne 11.12.2021 v časovém rozmezí 12-17 hod. přímo v útulku AniDef na adrese Žim 59, 415 01.

Prostory útulku jsou již vánočně vyzdobeny a venku nám krásně svítí i nazdobený vánoční stromeček, za který moc děkujeme anonymnímu Ježíškovi. A tak už stačí s sebou vzít jen dobrou vánoční náladu a kdo by chtěl, tak může na společný stůl přinést nějaké to vánoční cukroví. Na zahřátí budou k dispozici horké nápoje.

Vedle hudebního programu budou probíhat i prohlídky útulku AniDef a venčení našich chlupáčů. Kdo by se chtěl stát Ježíškem AniDef, tak může zvířátka obdarovat finančním darem přímo do kasičky AniDef, anebo přinést nějaký dárek ze seznamu v dopise Ježíškovi. Závěrem vánočního odpoledne bude rozbalování dárečků. A co si zvířátka v útulku AniDef vlastně od Ježíška přejí? Ti, si totiž vedle přání nového domova napsali na své dopisy hned několik dalších tipů, které se v útulku náramně hodí.

Jednorázové rukavice

Deky

Prací prášky

Vileda mopy XXL

Jar

Pytle do popelnic 120/200l

Kočičí pelíšky

Masové pamlsky

Kožené široké obojky

Velké škrabadlo pro kočky

Dezinfekce na poranění

Kočkolity

Kapky na čištění uší

Spot on – frontline – pro malé psy a štěňata

Eurofolie A4

Papíry A4 do tiskárny

Plastové boxy do skladu

Sanytol

Granule a konzervy značky HappyDog/ HappyCat

Kočičí přepravky

 

Vánoční odpoledne se bude řídit všemi aktuálními vládními opatřeními.

← zpět