Jak pomoci

Virtuální adopce

"Buď v tom s námi!"

CHCEŠ SE STÁT VIRTUÁLNÍM PÁNÍČKEM JEDNOHO (DVOU, TŘÍ, ..) Z NAŠICH SVĚŘENCŮ?

STAŇ SE I TY VIRTUÁLNÍM PÁNÍČKEM V ANIDEF

Virtuální adopce Ti nabízí možnost adoptovat jedno či více zvířátek, která jsou v naší péči A CHCEŠ MU POMOCI K LEPŠÍMU ŽIVOTU. Adopce zvířete je virtuální - nemůžeš jej přímo adoptovat.

Proč virtuálně adoptovat?
Ve virtuální adopci máme zvířata s doživotními zdravotními problémy, kteří v tomto případě mají minimální šanci najít domov. Náklady na jejich péči jsou mnohdy velmi vysoké, proto zůstávají v doživotní dočasné péči abychom veškeré zdravotní náklady na jejich péči mohli plně hradit my – útulek AniDef a tím jim tak dáváme větší šanci na láskyplný domov plný té nejlepší péče. Ve virtuální adopci můžete najít i znevýhodněné jedince svým problémovým chováním, kdy je těžké a časově zdlouhavé najít ten ideální domov.

Jaké získám výhody virtuální adopcí?
• reporty (formou e-mailu) o vybraném zvířátku s VIP fotografiemi a informacemi
• certifikát virtuálního rodiče (po 6ti měsících virtuální adopce do e-mailu)
• po domluvě možnost VIP návštěvy adoptivního zvířátka, který je u nás v útulku
• dobrý pocit z pomoci Vašemu svěřenci – „Buď v tom s námi!“

Jak se mohu zapojit do virtuální adopce?
Vyber si zvířátko, které Tě oslovilo a chceš mu pomoci. V dolní části stránky vyplň formulář, který se odešle do naší databáze a my Tě budeme následně kontaktovat přes e-mail s dalšími pokyny a informacemi.

Minimální měsíční příspěvek je 100 kč. Po domluvě Tě budeme registrovat jako virtuálního rodiče a budeš dostávat VIP informace o Tvém svěřenci.

Žádná pomoc není malá, a i když nezměníme celý svět, tak Ty nám můžeš pomoci změnit minimálně jeden život. A to je hodně! Pomoz nám se tak o jejich dlouhodobou péči či léčbu postarat.

DĚKUJEME!

← zpět