Jak pomoci

Aktuálně vybíráme na


DOPŘEJ ÚTULKÁČŮM SVOBODU 


Čas, kdy se může pejsek proběhnout po zahradě nebo po cvičáku, je pro jeho tělo i hlavu k nezaplacení. Většina pejsků, co se do útulku dostane, má za sebou nelehkou minulost a nese si spoustu traumat a strachu. Při volném pohybu na zahradě získávají potřebný pocit svobody, který jim pomáhá od psychických problémů a zároveň pomáhá tělu i fyzicky.
Bezpečí pejska je na prvním místě a chybějící část plotu a jeden nedostatečně bezpečný kus plotu svobodný pohyb chlupáčků v útulku AniDef značně omezuje.


Dostatečné množství volného pohybu je potřebné zvláště u aktivních plemen a mladých pejsků, kteří se potřebují pořádně vyběhat a vybít a nestačí jim procházka na vodítku, které je omezuje. 
Bezpečný a bytelný plot, který pes nepřeskočí a vydrží, když pes na něho skočí, není levnou záležitostí. Výše zmíněné dva úseky byly naceněny na 132 000 Kč
Je to spousta peněz, ale postavení dvou úseků bezpečnostního plotu zase přinese pejskům v útulku mnohem více svobody a prostoru na to užít si svůj čas na zahradě a hřišti.
A tak jsme se rozhodli založit sbírku na Donio.cz.
Budeme rádi opět za vaše vynechaná kafíčka, kterými podpoříte všechny současné a budoucí chlupáče v útulku AniDef.
Děkujeme za každý příspěvek a sdílení.

← zpět