Psi k adopci

EDVÍN (od Emmy) (po adopci Eda)

štěně od Emmy 6 měsíců

Stav: V adopci
Evidenční číslo: 1374
V útulku od: 02.10.2023 (297 dní)
 
Pohlaví: Samec
Plemeno: kříženec baseta
Hmotnost: 10kg
Barva: černá
Narozen: 4/2023
Kastrace: Ano

Pamatujete si na fenku Emmu? Přišla k nám od majitele po odkojení štěňat a nakonec se k nám teď dostalo i šest jejích potomků. Jsou to 3 kluci a 3 holčičky. Je jim necelých 6 měsíců. Dosud vyrůstali v prostředí, kde se neměli možnost nic moc naučit. Ale jsou zvyklí jeden na druhého, mají rádi společnost jiných psů, naštěstí jsou zvyklí i na společnost lidí. Jsou zvědaví, chytří, učenliví a snaží se. Ze začátku nic neuměli, ale během pobytu v útulku už se krásně naučili chodit na vodítku i na postroji. Milují procházky a hlavně čmuchání! Mají lovecké pudy po mamince, ale k lidem jsou zlatí, vhodní i k dětem. Samozřejmě jsou aktivní a uvítají veselý rodinný život. Tatínka štěňat neznáme. Předpokládáme, že budou menší až střední velikosti, do 15 kg. Hledáme pro ně ty nejlepší rodiny!

Edvín je jako štěně veselý a kontaktní. Můžeme ho doporučit i k dětem, moc neštěká Na procházkách má samozřejmě jako každý "stopař" nos stále u země,ale jinak doma je mazel a přítula.

Do adopce odejde kastrovaný (do kastrace může být v novém domově formou dočasné péče s následnou adopcí a po kastraci se podepíše adopce) očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. Zájemce prosíme o vyplnění adopčního dotazníku: https://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6 nebo zavolání na tel: 736 769 601

← zpět