Psi k adopci

LETA

Máma s dcerou- Mimi a Leta- hledají domov společně

Stav: V útulku
Evidenční číslo: 1031
Číslo čipu: 900163000157917
V útulku od: 18.05.2022 (136 dní)
 
Pohlaví: Samice
Plemeno: kříženec jezevčíka
Hmotnost: 9 kg
Barva: černá
Narozen: 7.11.2022
Kastrovaný/á: Ano

Jsme spolu odjakživa, v dobrém i zlém, prosíme nerozdělujte nás!
My budeme hodní, slibujeme, ani si nevšimnete, že jsme dva a ne jeden, my jsme jako jedno tělo a jedna duše.
Takhle by mohly prosit naše psí dvojice, kdyby mohly mluvit. Víme, že je těžké najít dvěma psům společný domov, ale zkoušíme nemožné, věříme na zázraky, už jsme jich zažili několik, povede se i tentokrát?
 MIMI a LETA – máma s dcerou přijaty od starší majitelky, která se o ně už nemůže starat. Jsou to mladice, dvouletá máma a roční dcera. Obě jsou v první chvíli malinko vyplašené, jsou to něžná stvoření, drobné, hodné a hodně komunikativní .  Byly zvyklé, že je pořád někdo doma a o samotě trochu štěkají, jakmile se něco šustne, ale věříme, že by si zvykly. Když je kolem ticho, v klidu spinkají, ale jakmile otevřete dveře, začnou všechny hlasitě vítat. Fungují jako jedno tělo a jedna duše, spolu jsou šťastné, spolu hezky chodí na procházky, spolu jí, nemůžeme je rozdělit. Jsou čistotné byly zvyklé na život v bytě. Jsou přátelské a hravé. Jsou to dvě krásné malé fenky ( 12 a 11 kg), které by si moc přály společný domov. Potřebují trochu času, aby si zvykly, potřebují poznat všechny krásy venčení a výletů, najdou svou vysněnou rodinu?
NECHCEME JE ROZDĚLOVAT, VĚŘÍME, ŽE MAJÍ ŠANCI NA SPOLEČNÝ DOMOV! ŽIJÍ JEDEN PRO DRUHÉHO.

Do adopce odejdou odčervené , odblešené, očkované, čipované, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči, s podmínkou kastrace (ještě v režii útulku).  Zájemci prosíme volejte 736 769 601 a ideálně vyplňte adopční dotazník : https://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6

← zpět