Kočky k adopci

PALNÍK

uvrněné klubíčko :-)

Stav: V adopci
Evidenční číslo: 816 - K
Číslo čipu: 993011200007089
V útulku od: 22.11.2023 (95 dní)
 
Pohlaví: Samec
Plemeno: kříženec evropská kočka
Hmotnost: 3kg
Barva: mourovatá, bílé znaky
Narozen: 7/2023
Kastrovaný/á: Ne

Představujeme Vám čtyřměsíční koťátko, které nebylo lhostejné úžasné nálezkyni, která ho i sama odchytila. Nemohli jsme ho bohužel přijmout, jelikož v útulku nebylo ani jedno místo, proto jsme se dohodli, že si ho nechají doma, postarají se o něj a přes nás bude hledat nový domov. Palník je velký mazel, takové uvrněné klubíčko, co se snaží dostat kamkoliv, aby byl s Vámi a poctivě ochrání celou domácnost od „zlých“ kytek, které by chtěly zabírat místo v bytě :-) 

Dobrý den, Koťata jsou zvyklá na psy, když je pes moc hrr ježí se a syčí, ale nikdy nesekly naopak po chvilce vyhledávají jeho společnost. Jsou naprosto čistotná (jen mají raději hrudkující kočkolit, ale na ostatní když není zbytí chodí taky). Jsou hodně kontaktní jak mezi sebou tak s námi, vyhledávají stabilně naší přítomnost a od první chvíle co nás vidí nepřestávají vrnět. Bonusem navíc je ,že člověk s nimi ušetří i za televizi, kterou vlastně vůbec nepotřebuje. Ovládají karate s příměsí wrestlingu, žádná sklenička s vodou před nimi není v bezpečí a se svými propiskami a gumičkami by se nový majitelé měli rozloučit předem dokud ještě ví kde jsou.

Do adopce odejde kastrovaný ( do doby kastrace bude umístěný v nové rodině formou dočasné péče s následnou adopcí - adopce se uzavře po kastraci) čipovaný, odčervený, odblešený,  testovaný na FIV a FeLV. na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. V případě zájmu o adopci prosíme o vyplnění dotazníku: https://forms.gle/7fw1q3SUrU55cHPD6  ,případně prosíme volejte na tel: 736 769 601

← zpět